Robert Downey Jr. - novinky

29. září 2011 v 14:49 | Grace |  Robert Downey Jr.

První novinka se týká filmu The Avengers, ve kterém si Robert znovu navlékne kostým Iron Mana. Právě tento kostým způsobil, že Robert omylem udeřil Scarlett Johannson (Černá vdova) do obličeje.

Herec měl na sobě svůj těžký kostým superhrdiny a chystal se filmovat scény se Scarlett. Robert chtěl vyzkoušet hi-tech vybavení svého kostýmu, ale zmáčkl nesprávné tlačítko, které ovládalo jeho paže a udeřil Scarlett přímo do obličeje. Udeřil ji tak silně, že ztratila rovnováhu a upadla na plošinu, na které stáli.

Filmaři jí přispěchali na pomoc a postavili ji na nohy, naštěstí nebyla zraněná a celý incident brala s nadhledem.

Robert, který jí nemohl pomoct, protože se v obleku Iron Mana nemohl pohnout, se jen omlouval se slovy: "OMG, I'm so sorry!" Ale Scarlett byla v dobré kondici a incidentu se jen zasmála.

Z časopisu People Magazine (Říjen 2011)

Robert pro časpis People Magazine uvedl následující:
"Ještě před deseti lety bych nevěřil, že se mi podaří najít vnitřní klid. Ale teď musím poděkovat mojí Susan. Je mojí spřízněnou duší a neznám úžasnější ženu, než je ona. Ještě neznáme pohlaví našeho dítěte, ale chtěl bych holčičku. Už mám syna a máme skvělý vztah, ale bohužel, ne vždycky tomu tak bylo. Po dlouhou dobu jsem se nechoval jako správný otec. Udělal jsem příliš mnoho chyb, ale tentokrát se to nestane.

Nakonec tu máme video ze setkání Roberta s fanouškem, který to ale jaksi špatně nese. Video mě opravdu pobavilo.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nat Nat | 29. září 2011 v 17:00 | Reagovat

No video na konci moc pěkné :D

2 RosarioHale RosarioHale | E-mail | Web | 21. listopadu 2011 v 3:16 | Reagovat

When you're in the corner and have got no cash to get out from that, you would have to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a>. Because it would help you for sure. I take financial loan every year and feel fine because of this.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama