S Sherlockem Holmesem se roztrhl pytel

4. října 2011 v 14:34 | Grace |  Elementary
Je libo další adaptaci Sherlocka Holmese? Co by na to asi řekl A. C. Doyle?

Doslovný text ze stránky edna.cz/sherlock

CBS plánuje moderní pojetí případů Sherlocka Holmese...

Kdepak jen ti Američané pořád berou tak úžasně originální nápady? Americká televizní stanice CBS, z jejíž produkce pocházejí i u nás velmi populární pořady jako Krminálka Miami (CSI: Miami), Námořní vyšetřovací služba (NCIS) či Mentalista (The Mentalist) připravuje nový dramatický seriál o Sherlocku Holmesovi v moderním pojetí.

Je jistě úsměvné, že na tuto čerstvou informaci naši redakci úplně poprvé upozornil sám Steven Moffat prostřednictvím svého účtu na Twitteru. Stejně jako on, i my přejeme CBS na tenkém ledě této revoluční a dosud neozkoušené myšlenky mnoho úspěchů.

A teď ještě něco na zlepšení nálady. Druhá řada britského Sherlocka je sice stále v nedohlednu, může nás však těšit alespoň to, že jeho loňská série první aktuálně vyhrála v hlasovací soutěži britských diváků TV Choice Awards, a to konkrétně v kategorii nejlepší nové drama (výhru v kategorii nejlepší herec Benedictu Cumberbatchovi bohužel vyfoukl skotský herec David Tennant). Velmi dobře si vedl i druhý Moffatův seriál - Doctor Who, který uspěl v kategoriích nejlepší rodinné drama a nejlepší herečka pro představitelku hlavní ženské role Karen Gillan.

V obou případech samozřejmě gratulujeme a těšíme se na další úspěchy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama