Listopad 2013

Team Downey: Playing it Forward

30. listopadu 2013 v 14:03 | Grace |  Robert Downey Jr.

Produkční společnost Team Downey, kterou založil Robert Downey Jr. se svou ženou Susan, představila svůj první počin - epizodu nové hudební série Playing it Forward.

Downey je sám poměrně známý hudebník (viz zde) a jak vysvětluje v úvodu epizody, Playing it Forward se má zaměřovat na podporu začínajících hudebních umělců. Downey zdůrazňuje důležitost hudby v životě a nejistou budoucnost fondů, které by měly začínající zpěváky, skladatele a hudebníky podporovat již na školách.

Podstatou projektu jsou předem neohlášená pouliční vystoupení největších hudebních legend součastnosti napříč celými USA (např. John Legend). Peníze z těchto vystoupení pak budou sloužit charitám a k podpoře vzdělání v oblasti hudby. Více informací se dozvíte přímo z úst Roberta Downeyho v následujícím videu, kterým byla uvedena první epizoda.Miscelanea

12. listopadu 2013 v 10:59 | Grace |  Other

Jude Law se nechal slyšet, že produkce třetího Sherlocka Holmese pod taktovou Guye Ritchieho začne co nevidět. Ke změně scénáristy či nějakých konkrétnějších informací k produkci bohužel nic nového nezmínil. Alespoň ale víme, že se o Sherlockovi stále mluví!

Robert Downey Jr. natočil úvodní video k udělení ceny Britannia Award hereckému kolegovi z Iron Mana 3, Siru Benu Kingsleymu. Předání proběhlo o víkendu. Původní video je ke zhlédnutí zde. Pod článkem pak najdete tzv. outtakes z nacvičování.

Další novinka se týká britského seriálu z viktoriánského Londýna Ripper Street, který je mnohým z vás jistě dobře znám. Informace k první řadě najdete zde. Všem zájemcům připomínám, že v současné době běží na BBC1 druhá řada, kterou můžete sledovat každé pondělí večer od 22 hodin.