Únor 2014

Nové produkční fotografie z obou filmů!

24. února 2014 v 20:34 | Grace |  Sherlock Holmes

Ve světě Shelocka Holmese je v současné době tak trochu ticho po pěšině. K možnému třetímu pokračování filmů nemáme prakticky žádné nové zprávy, na překlad další epizody ruského seriálu si budeme muset ještě chvíli počkat a seriály Elementary a Sherlock mají pod svými křídly moje super esbéčka Nel a Petra, kterým bych svými články nechtěla jak se říká lézt do zelí :-)

Nicméně přece jen se objevil nový materiál k prvním dvěma filmům od Guye Ritchieho. K filmu z roku 2009 si můžete v celém článku prohlédnout fotografie z natáčení slavné scény v ringu (připomeňte si i skladbu, která tuto bitku dokonale podtrhla), dále se můžete pokochat fotkami ze závěrečného zúčtování s Blackwoodem alias Markem Strongem na Tower Bridgi, potyčku s Dredgerem (Robert Maillet) a nakonec ještě přidávám fotografie z natáčení Hry stínů, a to scény s poníkem v německém Heilbronnu.

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Zdroj: tumblr.com

Ruský Sherlock: epizoda "Clowns"

9. února 2014 v 12:57 | Grace |  Sherlock Holmes (rus.)

Díky ochotné fanynce nejznámějšího detektiva všech dob máme možnost vidět další díl Sherlocka Holmese s anglickými titulky. Ideální zábava na nedělní odpoledne!

Anotace: Po bombovém útoku v centru Londýna je zabit fotograf a Holmes se snaží najít spojení mezi útokem a ukradenou fotografií. Irene Adlerová byla unesena a Holmes brzy pochopí, že za její záchranu bude muset položit nemalou oběť.