Březen 2014

Robert Downey Jr. na předávání Kids' Choice Awards

30. března 2014 v 12:32 | Grace |  Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. se objevil na 27. ročníku předávání dětských filmových cen Kid's Choice Awards. Herec si odnesl cenu v kategorii "Favourite Male Buttkicker" za roli Tonyho Starka/Iron Mana v třetím pokračování série, které bylo do kin uvedeno minulý rok v květnu. Downey tak porazil zvučná jména jako Johnny Depp, Hugh Jackman nebo Dwayne Johnson. Pod článkem přikládám méně kvalitní video s Downeyho děkovnou řečí, která určitě stojí za poslech. V záběru se mihne i Ty Simpkins, který si v Iron Manovi 3 zahrál chlapce Harleyho.

Zároveň se všem svým SB a návštěvníkům omlouvám za svou malou aktivitu. Určitě ale nemám v plánu s blogem končit, spíše naopak, cítím v kostech, že se brzy začnou dít velké věci ohledně třetího pokračování Sherlocka Holmese! Snad se mi pak podaří vrátit blog do původního stavu. Nyní soustřeďuji své síly na školu, potažmo další fandomy, které rozhodně nespí tak, jako Guy Ritchie :-) Díky za vaši trpělivost!


imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.comDowney a Favreau propagují nový film 'Chef'

8. března 2014 v 9:59 | Grace |  Robert Downey Jr.

Jon Favreau, režisér prvního a druhého Iron Mana a zároveň postava řidiče a bodyguarda Happyho ze stejnojmenné trilogie opět spojil síly s Robertem Downeym Jr. aka Tony Starkem v novém nezávislém snímku Chef (Šéfkuchař). Jak už název napovídá, komedie se odehrává v kulinářském prostředí a popisuje život kuchaře, který ztratí práci a snaží se uživit jako řidič náklaďáku s potravinami. Kromě Downeyho a Favreaua se můžeme těšit třeba i na 'Černou vdovu' Scarlett Johannson či Dustina Hoffmana.

Film má premiéru 9. května 2014 (USA), zda a kdy se film dostane k nám není zatím známo.

UPGRADE: Klip z filmu najdete zde.Ruský Sherlock: Paní lorda Maublrého

3. března 2014 v 16:58 | Grace |  Sherlock Holmes (rus.)

Na youtube si nyní můžete přehrát v pořadí již čtvrtou epizodu ruského seriálu Sherlock Holmes, kterou nám ochotní fanoušci servírují i s anglickými titulky. Tentokrát má slavný detektiv před sebou nelehký úkol. Čtyři ženy byly zavražděny, viník je dopaden a čeká na soud. Zatímco policie připravuje podklady pro jeho usvědčení, Holmes je přesvědčen o jeho nevině a spolu s Watsonem bojuje s časem při snaze o jeho záchranu.

Sledujete nový ruský seriál? Líbí se vám nebo dáváte přednost britským či americkým adaptacím? Podělte se o svůj názor v komentářích!