Září 2014

The Judge přichází s druhým trailerem

24. září 2014 v 8:50 | Grace |  Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. se nám představuje v další ukázce k novému dramatu The Judge. Ačkoliv nám první trailer prezentoval Soudce jako rodinné drama s komediálními prvky, druhá ukázka je co do obsahu a atmosféry mnohem vážnější. Někteří kritici se dokonce nezdráhají označit The Judge jako "testosteronem nabytý remake filmu August: Osage County (Blízko od sebe)". Tak jako tak si myslím, že nová ukázka svého předchůdce v mnoha ohledech převyšuje a rozhodně se máme na co těšit.The Judge v časopise Empire

19. září 2014 v 16:36 | Grace |  Robert Downey Jr.

"... but as much as we love Downey Jr. in superhero mode, it's a rare treat to see him sink his teeth into the kind of meaty dramatic role that gives his great talent free rein."

Populární časopis Empire zveřejnil článek o novém filmu The Judge a vy si ho nyní můžete přečíst díky Petře, která mi ochotně poskytla scany. Patří jí můj velký dík!

Článek pojednává především o Robertově nadcházejícím snímku, který od kritiků sbírá velmi nadšené ohlasy, ale také popisuje současnou práci produkční společnosti Team Downey a v samém závěru zmiňuje i nové projekty jako Perry Mason či Sherlock Holmes.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiéra The Judge v Torontu

5. září 2014 v 21:46 | Grace |  Robert Downey Jr.

Včera, 4. září 2014, se v kanadském Torontu konala premiéra očekávaného filmu The Judge (Soudce), který tak slavnostně otevřel nový ročník Mezinárodního filmového festivalu v Torontu. Podle prvních reakcí se máme na co těšit! Film je prý příjemným zpestřením filmografie Roberta Downeyho Jr., který se po sérii úspěšných blockbusterů rozhodl zabrouzdat do dramatického žánru. Premiéry se vedle režiséra Davida Dobkina a herců jako Daxe Sheparda, Very Farmigy či Vincenta D'Onofria zúčastnila také producentka a Downeyho manželka Susan, která by v listopadu měla porodit holčičku.

České premiéry se dočkáme 23. října.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Na třetím Sherlockovi se stále pracuje

3. září 2014 v 10:52 | Grace |  Sherlock Holmes 3

Konečně se k nám dostává další zpráva o tom, že se na třetím pokračování Sherlocka Holmese stále pracuje. Robert Downey Jr. v rozhovoru k novému snímku The Judge mimo jiné prohlásil - v rámci své produkční společnosti Team Downey - následující: "Máme rády velké filmy. Pracujeme na Sherlocku Holmesovi 3."

Downey sice nic konkrétního neprozradil, ale i tak je myslím velmi dobrou zprávou, že se s třetím Sherlockem stále počítá. Po tak dlouhé pauze a množství mlžících informací nejeden fanoušek pochyboval.

V tomtéž rozhovoru se slavný herec nechal slyšet, že novou marvelovku Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie), považuje za vůbec nejzdařilejší snímek od Marvelu, což od herece jeho formátu a ega docela překvapivé zjištění.