Sherlock Holmes 3

Na třetím Sherlockovi se stále pracuje

3. září 2014 v 10:52 | Grace

Konečně se k nám dostává další zpráva o tom, že se na třetím pokračování Sherlocka Holmese stále pracuje. Robert Downey Jr. v rozhovoru k novému snímku The Judge mimo jiné prohlásil - v rámci své produkční společnosti Team Downey - následující: "Máme rády velké filmy. Pracujeme na Sherlocku Holmesovi 3."

Downey sice nic konkrétního neprozradil, ale i tak je myslím velmi dobrou zprávou, že se s třetím Sherlockem stále počítá. Po tak dlouhé pauze a množství mlžících informací nejeden fanoušek pochyboval.

V tomtéž rozhovoru se slavný herec nechal slyšet, že novou marvelovku Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie), považuje za vůbec nejzdařilejší snímek od Marvelu, což od herece jeho formátu a ega docela překvapivé zjištění.

Sherlock Holmes 3: Drew Pearce odstupuje?

20. října 2013 v 18:22 | Grace

Po dlouhé době se hlásím s překvapující novinkou ohledně scénáristického postu třetího Sherlocka Holmese z produkce WarnerBros. V souvislosti s tímto očekávaným snímkem se dlouho mluvilo o Drewu Pearcovi, scénáristovi, který se podepsal například pod posledního Iron Mana.

Bohužel se ale teď na světlo dostala zpráva, že byl Pearce nucen odstoupit z důvodu příliš nabitého programu (Godzilla, Mission Impossible 5).

Tady ale nekončíme, spolu s touto zprávou se objevilo i jméno nového člena tvůrčího týmu. Má jím být Justin Haythe, scénárista úspěšného Nouzového východu (2008) a poněkud méně úspěšného Osamělého jezdce, který brázdil kina letos v létě. Budiž mu polehčující okolností, že Haythe nemá na svědomí kompletní scénář, nýbrž pouze "nouzově přepracoval" původní chaotický scénář Terryho Rossia a Teda Elliota.

Za scénář k Nouzovému východu získal tento scénárista nominaci na USS Scripter Award a také na prestižní BAFTA Award.

Mějte na paměti, že tyto informace zatím nejsou potvrzeny oficiálními zdroji. Na druhou stranu údajně pocházejí z úst samotného Dana Lina, jednoho z producentů prvních dvou filmů, což je dělá potenciálně věrohodnými.

Je pro vás změna scénáristy dobrou zprávou či jste byli spokojeni s Drewem Pearcem? Co říkáte na jeho práci na Iron Manovi 3? Vyjádřete své názory v komentářích!

Jude Law a Sherlock Holmes 3

27. září 2013 v 8:51 | Grace

Listopadové vydání prestižního časopisu Empire poskytne velký rozhovor s Judem Lawem, podle jehož slov Sherlock Holmes v prostředí viktoriánské Anglie brzo povstane do dalšího dobrodružství.

Law se již zůčastnil několika setkání s Warner Bros ohledně Sherlocka Holmese 3. "Nerad oslavuji filmy, které jsem natočil, ale na tyto filmy jsem velmy hrdý. Myslím, že to byl Joel Silver (producent), který řekl, 'Vytáhneme ho ze zaprášeného pokoje ven na ulici.'"

"Myslím, že Warneři to chtějí," říká Law, "celý tým to chce. Chtěli bychom, aby byl Sherlock Holmes 3 lepší než dva předchozí. Chceme se ujistit, že bude chytřejší a vtipnější ale zároveň stejný."

Přesto, naplánovat natáčení třetího Sherlocka je oříšek i pro samotného detektiva. Robert Downey Jr. jde z jednoho projektu do druhého. "Je to pomalý proces," vysvětluje Law, "Všichni jsme zaneprázdnění. Takže setkat se a vůbec začít zabralo o trochu více času, než jsme předpokládali."

Scénáře k třetímu Sherlockovi se ujal Drew Pearce (Iron Man 3).

Drew Pearce: Sherlock Holmes 3 naváže na Reichenbach

17. června 2013 v 17:29 | Grace

Drew Pearce nám poskytl nějaké ty informace o nadcházejícím třetím pokračování Sherlocka Holmese. Mezi početnými fanoušky se začala šířit teorie, že třetí film by mohl přeskočit opětovné setkání Holmese a Watsona po událostech v Reichenbachu a pokračovat v úplně jiném dobrodružství, což Drew zásadně popřel: "Reichenbachu musí být věnována pozornost, protože je to klíč k charakterům obou postav." Scénárista posledního Iron Mana dodal, že Sherlock Holmes 3 bude v dobrém smyslu "větší" a plný překvapení.

Setkání ohledně scénáře už proběhla a na řadě je prodiskutování příběhu do hloubky. Jelikož má ale Pearce závazky i jinde (např. scénář k pátému pokračování Mission Impossible) a Downey natáčí The Judge (Soudce), musíme si na nového Sherlocka ještě chvíli počkat. Premiéry se pravděpodobně dočkáme v roce 2015.

Drew Pearce mluví o třetím Sherlockovi

20. dubna 2013 v 11:30 | Grace

Robert Downey Jr. natočí třetího Sherlocka jen tehdy, pokud to pro něj bude vzrušující, říká Drew Pearce (na fotce první zleva), scénárista třetího Iron Mana a nadcházejícího pokračování Sherlocka Holmese.

"Co se týče Sherlocka, byli jsme tak zaneprázdněni, že jediné, co teď skutečně potřebujeme, je si sednout a pracovat - stejně jako na Iron Manovi - najít příběh, který dáme dohromady a který bude pro Roberta dostatečně vzrušující, aby mu věnoval dva roky svého života," řekl Pearce pro EntertainmentWise.

"Je úžasné, v jakém stavu je Downey ve svém osobním životě a kariéře. Udělá to (SH3) jen v případě, že skutečně bude chtít. Je to výzva, se kterou jsme se potýkali i v případě Iron Mana 3 a myslím, že jsme uspěli. Takže uvidíme, jak to dopadne se Sherlockem," dodal.

Drew také popsal své pocity při spolupráci s Downeym. Prý mu bylo trapné, že herec byl vtipnější než jeho scénář: "Pokud píšete scénář pro Roberta, neděláte to s tím, že řekne všechno, co mu předhodíte. A to je vlastně důvod, proč je tak dobrý. Frustrující ale je, že mu dáte nějaké materiály a on je nakonec vtipnější než vy sám."

Zdroj: list.co.uk

Jude Law o pokračování Sherlocka

14. dubna 2013 v 16:55 | Grace

Jude Law poskytl rozhovor o třetím a možném čtvrtém pokračování Sherlocka Holmese u příležitosti propagace svého nového snímku Side Effects (Vedlejší účinky). O čem Jude mluvil, jsem psala již ve starším článku. Až nyní se k nám ale dostává originální video z rozhovoru.

Sherlock Holmes 3 a 4?

28. února 2013 v 21:34 | Grace

Po delší době se k nám konečně dostávají nové informace o dalším filmovém zpracování Sherlocka Holmese. Máme se na co těšit!

Jude Law navštívil Londýn u příležitosti propagace svého nového filmu Side Effects. Během rozhovoru s fanoušky padla otázka ohledně vývoje třetího Sherlocka Holmese a Jude odpověděl překvapivě pozitivně.

Po několika vtípcích o tom, jak 'žhavý a vyčerpávající' je vztah mezi Sherlockem a jeho dlouholetým přítelem Doktorem Watsonem Jude potvrdil, že práce na scénáři začne příští měsíc. Natáčení samotné ale podle něj nezačne dřív, než příští rok.

Jude také přiznal, že nedávno s mluvil s představitelem Holmese (RDJ) o délce a nápadech pro příští film - inspirací se jim opět staly povídky Sira Arthura Conana Doylea. Law zejména zdůraznil, že oba - on i Downey, chtějí z příštího dobrodružství udělat dva filmy, jejichž příběhy budou přirozeně navazovat jeden na druhý.

V zápětí ale prohlásil, že nic ještě není oficiálně potvrzené, ale v podstatě chtějí ze Sherlocka Holmese 3 a 4 udělat něco na způsob Harryho Pottera nebo Twilightu, kdy byly poslední knihy rozpracovány do dvou filmů.

Pokud jde o otázku, co by mohlo být náplní nového filmu, Jude laškovně prohlásil: "Rozvod!" čímž naznačil, že jejich hašteřivé, podivné přátelství zůstane stejně vtipné a mrzuté, jako v předchozích dílech.

Dan Lin promluvil o Sherlocku Holmesovi 3

17. prosince 2012 v 23:02 | Grace

Sherlock Holmes právě zažívá léta své největší slávy a Guy Ritchie se nehodlá vzdát úspěšně rozjeté série filmů s Robertem Downeym Jr. a Judem Lawem. Jen druhý film - Hra stínů - vydělal přes půl miliardy celosvětově a scénárista třetího Shrelocka byl oznámen ještě před premiérou druhého dílu. Jeho jméno je Drew Pearce a mnohým z vás je jistě znám jako scénárista očekávaného Iron Mana 3.

Jeden z producentů filmů o Sherlocku Holmesovi, Dan Lin, poskytl krátký rozhovor v souvislosti s propagací svého nastávajícího projektu Gangster Squad. Nezapomněl se zmínit ani o třetím Sherlockovi.

Ačkoliv byl Pearce najat na post scénáristy dalšího Sherlocka před více než rokem, neslyšeli jsme od té doby žádné nové informace. Jude Law se zmínil o svém nadšení pro Sherlocka při propagaci Anny Kareniny, bohužel ale žádné přesnější informace neposkytl.

Takže jak je na tom Sherlock Holmes 3 podle Dana Lina?
"Pořád je ve vývoji. Drew Pearce pracuje na scénáři a Downey, jak jistě víte, ukončuje Iron Mana 3. Takže čekáme, až to Downey dokončí a až nám Drew dodá scénář."

Lin podotkl, že studio je do nového projektu nadšené, ale důležitější pro něj je ujistit se o bezchybnosti scénáře:

"Je to naše nejvyšší priorita... Chceme udělat dobrý film. Druhý díl měl skvělý ohlas a upřímně, Moriarty nasadil vysokou laťku. Musíme se ujistit, že třetí film bude mít ten správný příběh."

Lin také potvrdil, že se děj filmu bude odehrávat v nových lokacích:

"Nechci zacházet do detailů, co se týče návratu starších postav. Můžu vám ale říct, že uvidíte nová místa. Stejně jako měla Hra stínů nové lokace, třetí film na tom bude s novým prostředím stejně."

Není tajemstvím, že Downey se rád angažuje v psaní scénářů svých filmů. Je tedy možné, že po dotočení Iron Mana 3 bude pracovat na Sherocku Holmesovi 3 spolu s Pearcem.

Sherlock Holmes 3 v Chicagu?

31. října 2012 v 13:38 | Grace

Následující informace berte s hodně velkou rezervou, žádná z nich nebyla oficálně potvrzena a spíše spadají do kategorie "rumors".

Nejmenovaná fanynka Sherlocka, která pracuje ve filmovém průmyslu, měla podle svých slov možnost mluvit s někým, kdo má velmi blízko ke scénáři třetího Sherlocka. Bohužel nemůže prozradit jméno svého informátora, ale na svém blogu se podělila o pár novinek.

Zaprvé scénář třetího Sherlocka není ani zdaleka hotov. Drew Pearce totiž ještě pořád věnuje všechen svůj čas Iron Manovi 3. Příběh bude zasazen do amerického prostředí (celý nebo částečně). Pracuje se na tom, jak do děje přivést Watsona, protože film se má odehrávat během "the great hiatus" což je doba mezi Holmesovou smrtí (Poslední případ 1891) a zmrtvýchvstání (Prázdný dům 1894).

Informátor se zmínil o Chicagu (někteří dokonce uvádějí New York, mluvilo se i o Los Angeles). V Chicagu se v roce 1893 konala Světová výstava, jedna z největších událostí té doby - tento prvek by mohl být použit ve filmu.

Samozřejmě se všechno může změnit, scénář je pořád ještě ve výrobě. Tvůrci zamýšlejí "otevřít Holmesovi celý svět" tím, že příběh zasadí do nového působivého místa - stejně, jako tomu bylo ve Hře stínů (cesta Evropou).

Jude Law: "Třetí Sherlock je otázkou času"

5. října 2012 v 9:35 | Grace

Jude Law v těchto dnech propaguje Annu Kareninu, ve které si zahrál po boku Keiry Knightley. Na filmovém festivalu v Torontu se ho novináři zeptali také na třetího Sherlocka.

"Stejně tak, jako jsme během prvního dílu mluvili o druhém, diskutovali jsme také během druhého dílu nápady a směr, kterým by se mohl ubírat třetí Sherlock."

Herec mluvil o tvůrčím týmu a jejich nadšení pro sherlockovský materiál. Podle toho, jak o sérii mluvil, to vypadá, že třetí Sherlock už je jistý.

"Jsme skutečný tým nadšený pro pokračování. Máme se navzájem rádi a také nás těší, že svět přijal naši verzi úžasného dua Watsona a Sherlocka," říká Law. "Máme hodně nápadů. Myslím, že se pracuje na scénáři. Robert je zaneprázdněný. Zachraňuje svět jinými způsoby a já mám také co dělat. Třetí Sherlock je otázkou času."

Ale jak bude pokračování vypadat? Law říká, že existuje mnoho možností, ale nechce říct nic určitého. "Chceme zvýšit laťku. Nechceme toho ukázat příliš, protože pak by se to stalo příliš nápadné. Použijeme jen to, co funguje a zároveň je svěží a vzrušující," říká. "Dobrá zpráva je, že když se podíváte zpět na Doyleovy knihy, setkáte se s tolika možnostmi, které můžete použít. Nevím. Nic vám ale neprozradím."

Video z rozhovoru najdete zde.

Jude Law chce víc filmů o Sherlockovi

18. září 2012 v 11:18 | Grace

Jude si myslí, že ve světě Sherlocka Holmese pořád ještě existuje spousta neprobádaných témat. Herec, který si zahrál Watsona po boku Roberta Downeyho Jr. (Holmes), říká, že jsou oba nadšení pro třetí film, ačkoliv neví, kdy se začne natáčet.

Pro collider.com uvedl: "Ne, nevím, kdy zase začneme natáčet. Určitě se o tom mluví a vím, že existuje scénář, ale Downey i já jsme velmi zaneprázdnění, takže uvidíme."

"Ale chceme natočit další. Jsme skvělý tým, zažili jsme spoustu zábavy a také si myslíme, že máme hodně témat k diskutování, také co se týče hlavního dua."

Jude nedávno uvedl, že změnil svůj styl oblékání když si nechal narůst knírek pro roli Watsona.

"Můj styl se mění s rolemi. Watsonův knírek ve filmech o Sherlocku Holmesovi mě donutil vyzkoušet nové oblečení. Džíny a kožená bunda už prostě nevypadaly dobře, takže jsem si koupil manšestrový kabát a velké teplé svetry. Najednou to vypadalo cool."


Producent Joel Silver končí u Warner Bros

28. dubna 2012 v 9:46 | Grace
Po pětadvacetileté spolupráci se Joel Silver, který se podílel i na Ritchieho filmech o Sherlockovi, rozhodl opustit společnost Warner Bros.

Joelovi vyprší smlouva s Warner Bros koncem tohoto roku. Silver, který stál u zrodu filmových blockbusterů jako Smrtonosná zbraň, Smrtonosná past, Matrix a Sherlock Holmes, si užíval spolupráce s Warner Bros více než dvě desetiletí. Podle Deadlinu ale společné nadšení v posledních letech opadalo.

Joel-Silver

Silverova kancelář potvrdila Warner Bros, že jejich spolupráce bude ukončena. Přesný důvod neuvedla, ale pravděpodobně jde o spor, který se týkal Sherlocka Holmese - Hry stínů. Právě k tomuto filmu měl být připojen trailer k třetí batmanovce (Temný rytíř povstal), který by jistě zvýšil i tak už dost vysoké tržby. Studio se ale rozhodlo potěšit fanoušky filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol. Na tom by ovšem nebylo nic divného, kdyby film nepatřil konkurenční společnosti Paramount.

Silver a Warner Bros. mají stále rozpracované dva projekty - The Apparition a Bullet to the Head. Silverův odchod může mít v podstatě vliv také na budoucnost Sherlocka Holmese. Přestože Hra stínů se nepovedla tak, jako první díl, pořád mají Roberta Downeyho Jr. a plnou knihovnu, která se ještě musí prozkoumat. Mluvčí Warner Bros uvedl, že plány pro třetího Sherlocka jsou ve vývoji.

Warner Bros zaregistrovalo doménu pro třetího Sherlocka

11. února 2012 v 17:00 | Grace
Warner Bros zaregistrovalo dvě domény pro třetího Sherlocka Holmese.

Warner Bros zaregistrovalo domény pro třetího Sherlocka Holmese ještě před tím, než druhý díl - Hra stínů, dorazil do kin.

Společnost registrovala dvě domény: SherlockHolmesThree.com a SherlockHolmesPart3.com.

Naneštěstí pro Warner Bros jedna z klíčových domén byla již registrována jinou osobou. Doménu SherlockHolmes3.com registroval v říjnu minulého roku někdo z Číny.

A nová femme fetale je.....

7. února 2012 v 17:04 | Grace
Pamatujete si tu dlouhonohou slečnu, která ve třetích Transformerech obletovala Shiu LaBeoufa místo Megan Fox? Její jméno nepatří mezi ty snadno zapamatovatelné, nicméně se s ní ve filmové branži počítá...

Následující zprávu berte s nadhledem. Nejsem si jistá seriózností stránky, tudíž by mohlo jít jen o novinářskou kachnu.

Stránka entertainment.in.msn.com dnes informovala, že modelka a herečka Rosie Huntington-Whitleley chce spolupracovat na dalším Sherlocku Holmesovi.

Huntington-Whiteley keen to work in next 'Sherlock Holmes'?

Čtyřiadvacetiletá Rosie debutovala na filmovém plátně ve filmu Transfomers 3. Spřátelila se s režisérem Holmese - Guyem Ritchiem a vyjádřila svůj zájem o pokračování.

"Rosie navrhla Guyovi, že by mohla hrát Sherlockovu novou femme fetale," cituje zdroj. "Řekla, že by jí tím Guy prokázal velkou službu a režisér tuto skutečnost nevyloučil. Je možné, že se dostane do užšího výběru," dodal zdroj.

Sherlock Holmes 3 v Hollywoodu?

27. ledna 2012 v 20:14 | Grace
Pro všechny, kteří doufali v situování děje třetího Sherlocka zpět do Londýna, nemám moc dobré zprávy...

Guy Ritchie se údajně upsal dalšímu Sherlocku Holmesovi. Již potřetí by tak měl usednout na režisérskou stoličku. Tentokrát ale chce přenést natáčení do Hollywoodu.

Deník The Sun tvrdí, že britský režisér se rozhodl přesunout produkci filmu do Los Angeles a stejně tak zde situovat děj filmu.

Tato zpráva bez pochyb potěší hlavního přestavitele Roberta Downeyho Jr., který hraje Holmese. Zdroj říká: "Guy si oblíbil natáčení filmů s Sherlockem a také velmi dobře vychází se štábem. Ale Robert musí trávit velkou část roku ve Velké Británii, takže pro něj bude lepší, když se bude moci na natáčení Sherlocka vrátit domů."

O třetím Sherlockovi...

25. ledna 2012 v 19:48 | Grace
Další část rozhovoru, který v rámci propagace Hry stínů poskytli producent Joel Silver a Susan Downey.

Začali jste už s předběžnou přípravou třetího filmu. Zamýšleli jste vždy pro Sherlocka Holmese trilogii? Nebo dokonce plánujete více jak tři filmy?

Silver: Ano, mluvíme o tom, ale nijak zvlášť se tím zabývat nebudeme, dokud nebude jisté, že tu šanci dostaneme. Po prvním filmu jsme snili o pokračování a myslím, že tentokrát jsme na tom stejně. Ale musíme doufat, že tento film (Hra stínů) splní očekávání a lidé to budou chtít vidět, protože by to bylo skvělé, kdybychom mohli pokračovat. Nepůjde ale o trilogii. Je to série filmů, ve které můžeme pokračovat tak dlouho, jak budeme chtít. Není to jako Pán prstenů. Spíš bych to přirovnal k Smrtonosné zbrani. Myslím, že Smrtonsná zbraň 4 byla sice nejméně úspěšná, ale zato vydělala hodně peněz. Sherlock Holmes je hlavně o dvou hlavních postavách, které můžou fungovat do nekonečna, tak dlouho, jak budou chtít. Jude i Robert jsou nadšení představou, že budeme pokračovat. Stejně tak to cítíme Susan i já. Rádi bychom natočili tolik filmů, kolik bude možné.

Myslíte si, že Moriarty bude pokračovat jako hlavní záporák, nebo představíte novou postavu?
Downey: Myslím, že oboje. (...) Po prvním díle jsme si hráli s myšlenkou přívést zpět Dredgera (Robert Maillet). Byl ten typ obrovského, zlého chlápka. Měli jsme ho hodně rádi a diváci z něj byli nadšení. Ale neudělali jsme to, takže jsme si jeho postavu schovali a uvidíme, jestli zapadne do příštího příběhu.

Jak to bude s Irene Adler?

23. ledna 2012 v 15:51 | Grace
Producent Joel Silver poodhalil (ne)obsazení Rachel McAdams jako Irene Adler v pokračování Sherlocka.

Následující odstavec je součástí tohoto rohovoru, který poskytl Joel Silver a Susan Downey v rámci propagace Hry stínů. Prakticky nám ale odpovídá na otázku, zda uvidíme Rachel McAdams nebo Noomi Rapace v třetím díle.

Rozhodli jste se přinést Rachel McAdams do pokračování Sherlocka Holmese, tentokrát ale pouze s malou rolí. Proč jste se tak rozhodli? Bylo obtížné přesvědčit Rachel, aby se vrátila zpět jen kvůli cameu?

Silver: Za vzor jsme si vždycky dávali Bonda a také tradici, že každá nová bondovka měla novou bondgirl/s. (...) Chtěli jsme mít vždy jen Sherlocka, Watsona a pár vedlejších postav jako Holmesovu domácí, paní Hudsonovou, nebo inspektora Lestrada. Trvali jsme na tom, abychom měli v každém díle jinou ženskou postavu. Prostě jsme si mysleli, že bude dobré uzavřít kapitolu s Irene, protože tomu tak bylo i v knize. Byla pouze v jednom příběhu a Holmes si o ní myslel opravdu hodně. Bylo náročné získat znovu Rachel. Natáčení prvního dílu pro ni bylo velkou zkušeností, bavilo ji to, ale doufala, že tentokrát dostane větší roli. Nakonec to fungovalo bezvadně. Myslím tím první scénu druhého Sherlocka, která sloužila jako pomyslný přechod mezi prvním a druhým filmem. Pak přijde logo druhého Sherlocka, začínáme nový film a myslím, že nám to vyšlo skvěle. Rachel pro nás hodně udělala.

Celý rozhovor si můžete přečíst tady: iamrogue.com

Sherlock Holmes - jak dál?

8. ledna 2012 v 14:01 | Grace
Kritikům pomalu klesá adrenalin, diváci opouštějí kina a nemalé procento fanoušků spekuluje nad tím, jak a vůbec jestli si trio Ritchie-Downey-Law poradí s pokračováním.

Pokračování Sherlocka Holmese: Hry stínů jistě bude, o tom je přesvědčen každý, i ten, kdo film odsoudil jako odpad. Hollywoodem totiž hýbou peníze a druhý Sherlock vydělal pořádný balík. Jedinou otázkou tedy zůstává: Kdy můžeme začít šetřit na lístek do kina?

It's elementary, dear Watson. Záleží na pracovní vytíženosti "tria." Režisér Guy Ritchie, jehož hvězda stoupá výš a výš, má v plánu natočit akční, dobrodružnou komedii The Man from U.N.C.L.E. (2012).

Robert Downey Jr. (krom toho, že na konci února očekává dalšího Juniora) bude nejspíš cestovat po světě a propagovat film Avengers (pokud chcete - Mstitelé; 2012) a hned na to se vrhne na natáčení třetího Iron Mana (2013). Mimochodem scénář k tomuto filmu napsal Drew Perce, který dostal pod svá křídla i scénář k třetímu Sherlockovi. Nebude tedy na škodu, když film zkouknete a uděláte si povědomí o tom, co od Drewa očekávat.

Jude Law právě točí Annu Kareninu (2012; hraje Alexeie Karenina, Annina manžela). V hororu Davida Sladea (režisér Twilight ságy: Zatmění (!)) The Last Voyage of Demeter se znovu setká se svou hereckou kolegyní z Hry stínů - Noomi Rapace*.

Pravděpodobné uvedení třetího Sherlocka do kin připadá na rok 2014 (což uvádí imdb.com). Ovšem pokud by Ritchie chtěl zachovat tradici, mohli bychom se ho dočkat "už" v prosinci 2013 (což samozřejmě platí pro zbytek světa, u nás by v rámci "tradice" měl být až v lednu, potažmo únoru 2014). Ale to jsou již čisté spekulace.

Můžeme také předpokládat, že Guy Ritchie požene třetího Holmese do 3D, jelikož se nechal slyšet, že i Hra stínů měla být ozdobena třetím rozměrem. Nakonec ale z tohoto plánu sešlo, protože to Guyovi nepřišlo dostatečně inovativní (více tady).

Zda se ovšem v Sherlocku Holmesovi 3 objeví Noomi Rapace, Jared Harris nebo Rachel McAdams zústává ve hvězdách. Stejně tak se nikdo neodvažuje odhadnout, jestli se z Sherlocka stane "pouhá" trilogie nebo se rozjede po vzoru Jamese Bonda. Co vy na to?

Upgrade:
*Obsazení filmu Last Voyage of Demeter se změnilo - Law ani Rapace už nejsou ve hře.

Sherlock Holmes 3?

24. října 2011 v 8:49 | Grace
Druhý díl Sherocka Holmese ještě ani neodorazil do kin a tvůrci se už začali připravovat na jeho třetí pokračování - s Guyem Ritchiem, Robertem Downeym Jr. a Judem Lawem.

Dnes bylo potvrzeno, že film bude opět produkovat Warner Bros. První Shelrock Holmes vydělal 208 mil. dolarů jenom v USA. Druhý film přijde do kin v prosinci tohoto roku. Nikdo neříká, že to bude filmová bomba, ale natočit vyloženě špatný film s tak dobrými herci by bylo velmi obtížné.

Stránka moviezone.cz informovala, že se začal psát i scénář ke trojce, na starosti ho má Drew Pearce, který napsal scénář ke třetímu Iron Manovi.

 
 

Reklama